Leovince Handmade TT pakoputki, Piaggio Typhoon/Zip 2T

Tuotekoodi: 4064
169,90 

Leovincen valmistama suosittu hiljainen ja tyylikkään hillitty tehopakoputki. Oiva putki valinta vakio- ja sportmoottoreille 50-70cc sylinterien kanssa. E-hyväksytty. Sarja sisältää putken ja kiinnitystarvikkeet.

4 varastossa

Tilaa ennen klo 17:00 mennessä, niin tilauksesi postitetaan saman päivän aikana!

Tilaa verkosta, nouda tunnin kuluttua Mopomaatista

Toimituskulut alk. 4,89€, yli 120 € tilaukset toimituskuluitta!

Kuvaus

ILMAISET TOIMITUSKULUT!

Leovincen valmistama suosittu hiljainen ja tyylikkään hillitty tehopakoputki. Oiva putki valinta vakio- ja sportmoottoreille 50-70cc sylinterien kanssa. E-hyväksytty. Sarja sisältää putken ja kiinnitystarvikkeet.

Muistathan myös ostaa kevyemmät rullat, isompia suuttimia ja pakoputken tiivisteen! Pakoputkessa on kiinni kuristus pakoaukon suulla muutamalla hitsitäpällä. Tämän poistamalla putken “ominaisuudet” saa käyttöön. Tällöin tosin pakoputki ei ole enää e-hyväksytty eikä sallittu tieliikenteeseen.

Yleisimpiin kaasuttimiin sopii nämä suuttimet:

Sopivuus:

  • Gilera Storm 50 2T 94-96, 07 AC
  • Piaggio Typhoon 50 2T 93-11 AC
  • Piaggio Zip 50 2T 95-99 AC

Lisätiedot

Sopivuus

Aprilia/Piaggio/Gilera skootterit

Väri

Hopea

Tuotetunnus (SKU) 4064
Luokat , ,

Saatat myös pitää…

Ota yhteyttä

Kysyttävää tuotteesta? Mietityttääkö sopivuus? Etkö löytänyt etsimääsi tuotetta? Ota yhteyttä, niin katsotaan asiaa yhdessä.🫡

Pyrimme vastaamaan kaikkiin yhteydenottoihin viimeistään seuraavan arkivuorokauden sisällä.

Yhteydenottopyyntö

Lähetä viesti suoraan

Ota yhteyttä Ota yhteyttä lomakkeella Lähetä viesti Lähetä WhatsApp -viesti